Rozmiar: 141661 bajtów Strona główna Biografia zespołu Dyskografia Artykuły Indeks utworów Download
PODZIĘKOWANIA

Serdecznie chciałbym podziękować :

• Pawłowi Roczniakowi
Przede wszysystkim za pomoc w robieniu strony.To dzięki Niemu fani mogą pisać na forum, to dzięki Niemu mam quiz.Dziękuję Mu również za wsparcie podczas budowania Przystani, za artykuły napisane własnie przez Niego i za to, że jest taki jakim jest.

• Kubie
Za nieskończone dyskusje na tematy muzyczne i nie tylko.Za wszystkie płyty, które mi pożyczył i dzięki temu mogłem poszerzać swoje horyzonty muzyczne.Wielkie dzięki i mam nadzieję, że na tym się nie skończy :-)

• Piotrowi Onyszczukowi
Za wiele porad i podpowiedzi związanych ze stroną.Za wielogodzinne dysksuje nietylko o progrocku.To między innymi dzięki Niemu mogę uzewnętrznić swoje uczucia dotyczące muzyki.Dzięki!

• Arturowi
Przede wszystkim za pomoc przy budowaniu przystani, bo to właśnie dzięki Niemu dział artykułów jest coraz większy, za rozmowy o Wielbłądzie i dyskusje na temat tego sympatycznego zwierzęcia.Wielkie dzięki i mam nadzieję, że na tym nasza współpraca się nie skończy!

Oraz wielu innym wspaniałym osobom, których tu nie wymiemiłem, a które napewno w jakiś sposób przyczyniły się do tego, że mogłem wybudować Przystań.Dzięki !

Home Biografia Dyskografia Artykuły Zdjęcia Download