Rozmiar: 141661 bajtów Strona główna Biografia zespołu Dyskografia Artykuły Indeks utworów Download
INNE STRONY

Linki do stron Camel :

Skylines - Camel Web Site
Bardzo ładna i bogata w informacje strona Camel.Nie ukrywam, że podczas budowania przystani, własnie ta witryna byłą głównym źródłem materiałów budowlanych.

Camel Productions
Oficjalna strona wytwórni Andy'ego Latimera - Camel Productions.Świetna grafika - no i oczywiście news'y z pierszej ręki.Polecam!

Camelogue
Niezbyt estetyczna i ...brzydka strona Camel zawierająca jedynie podstawową dyskografię i kilka zdjęć.Na uwagę jednak zasługuje możliwość zapisania się na listę mailingową.

The Camel Page
Strona zawierająca krótką dyskografię, oraz linki do kilku stron związanych z Camel.

The Camel Gallery
Całkiem przyzwoicie wyglądająca witrynka, zawierająca przedewszystkim galerię zdjęć.Warto zajrzeć.

Music That Means Something
Autor witryny chwali się, że nigdzie w sieci nie ma tak dobrej strony jak jego...No cóż - niektórym za grosz skromności :-)A na poważnie - strona zawiera dyskografię i kilka zdjęć na stronie głównej.

Camel Favourite Albums
Na stronie nie ma nic poza wymienionymi ulubionymi płytami Camel.Uwagę zwracają alternatywne okładki "Mirage" oraz "Moonmadnss".

Camel
Niemiecka strona, na której znajdziemy całkiem nieźle wykonaną dyskografię...szkoda tylko, że nie wiem co autor starał się przekazać :-)

Camel - "Rajaz"
Ta "piaszczysta" strona powstała całkiem niedawno, pełna dyskografia plus krótkie recenzje.Kontrowersje wzbudzają oceny niektórych płyt, ale cóż - recenzja to recenzja. Zapraszam do odwiedzania kolejnego źródła wiedzy o Wielbłądzie !

Linki do stron związanych z Camel :

katrini-music.com
Czytelna i przejrzysta strona o kilku artystach, a przedewszystkim o Colinie Bassie.Polecam.

Pete Bardens
Oficjalna strona zmarłego w tym roku genialnego klawiszowca Camel - Petera Bardensa.

GABOR'S PROGRESSIVE MIDI FILES
Strona Gabora Kerenyi, nagrywającego utwory Camel (i nietylko - równiez innych grup prog-rockowych takich jak : Genesis, IQ, King Crimson czy Rush) w formacie MIDI.Witryna może niezbyt piękna, ale treściwa.Zapraszam.

Linden Music
Strona Kit'a Watkinsa prezentująca się całkiem elegancko na tle konkurencji...

Kayak Online
Oficjalna strona zespołu Tona Scherpenzeela - Kayak.

Nathan Mahl
Witryna kanadyjskiego zespołu założonego przez Guy'a LeBlanca.

Inne strony warte zobaczenia :

W Klatce
Świetnie prowadzona przez Pawła Roczniaka, nieoficjalna strona grupy Genesis.Zawiera szczegółową dyskografię, biografię oraz bardzo dużo artykułów napisanych m.in. przez fanów Genesis (mnie również :-).Strona naprawdę warta zobaczenia!Gorąco polecam!

# r.a.e.l #
Moja skromna strona poświęcona mojej osobie i linuksowi.Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o mnie - zapraszam :-)

Polish Art-Rock Net Caladan
Obszerny serwis poświęcony muzykom i zespołom art-rockowym z całego świata.Autorzy oczywiście nie zapomnieli o Camel :-)Zapraszam!

Pierwsze Polskie Centrum Internetowe Davida Bowie
Świetna strona poświęcona temu artyście.Kompletne i rzetelne informacje, a zarazem profesjonalność.Witrynę prowadzi Earthling.

Yesomania - Polska strona o Yes
Bardzo dobrze wykonana strona grupy Yes.Obszerna i czytelna - jeśli jesteś fanem Yes musisz ją znać, jeśli nie ...również :-)

Noc Muzycznych Pejzaży
Oficjalna strona audycji Piotra Kosińskiego - Noc Muzycznych Pejzaży.Wszyscy fani art-rocka i samej audycji powinii tą witrynę często odwiedzać.

Strona Przemka Semika
Skromna, ale za to treściwa strona.Zawiera wiele artukułów, w tym naszej ulubionej grupy, oraz publikacji i relacji z koncertów.Wszyscy fani prog-rocka powinni tam zajrzeć !

Steve Hackett - Momentum
Kolejna moja strona poświęcona ukochanemu artyście. Znów jedyna polska jak i jedna z niewielu na świecie.

King Crimson ZONE
Witryna poświęcona legendarnej grupie King Crimson.

Bannery do stron zaprzynaźnionych :


Home Biografia Dyskografia Artykuły Zdjęcia Download