Warsztaty


Kuchnia japońska z degustacją - urocza studentka japonistyki zaserwuje Wam pyszności prosto z kuchni japońskiej. Warsztat ma być interaktywny ^^ więc ostrzcie noże i ćwiczcie machanie pałeczkami (najlepiej przynieść własne), gdyż umiejętność korzystania z tych sprzętów będzie Wam potrzebna. Uhuhu, Mroczny Króliczek z przyjemnością weźmie Was w objęcia swoich łapek. (prowadząca: Mroczny Króliczek)

Trochę o Zen Najpierw będzie krótki wykład, a potem sobie posiedzimy. PS. Organizatorzy nie zwracają kosztów wejściówki w przypadku nieudanej lewitacji. Aha, i prosimy o przyniesienie czegoś miękkiego do siedzenia - zwinięty śpiwór, gruby sweter, poduszka:) (prowadzący: Janek)

Warsztaty rysunkowe - Rysujesz? A może chciałabyś/chciałbyś się nauczyć? Stawiasz pierwsze kroki, ale nie wiesz,gdzie robisz błędy?Jeżeli masz ochotę przenieść się w niesamowity świat stworzonych przez Ciebie i innych rysowników bohaterów, to masz okazję. Warsztaty rysunkowe, to coś, czego Ci potrzeba. Masz okazję poznać prócz stylu mangowego, kilka innych tj. rysunek studyjny lub styl komiksu zachodniego. Pod okiem absolwentki PLSP - Anety Lewko odkryjesz przyjemność z rysowania i tworzenia według własnego stylu, który ona sama szuka od 9 lat. Wspaniała zabawa, miła atmosfera w przyjacielskim gronie fanów japońskiej kreski i nie tylko. Mile widziane własne przybory (ołówki i kartki zapewnione). (prowadząca: Aneta Lewko)

Warsztaty fechtunku - spróbuj się w starej sztuce wywijania mieczem japońskim. W programie iaijutsu - sztuka dobywania miecza (nieco wsześniejsza forma Drogi Iai^^) oraz kenjutsu - szermierka bez jaj. (prowadzący: Tuszek).


Czy wiesz, że ...

... sponsorem Uniconu 2 jest JPF?


Firefox. Internet bez pop-upow!

Counter : 12


Unicon 2 - Rzeszów 2006
Na stronie użyto prac Lasaro. Dziękujemy.