Konkursy


ParaPara Contest - jeśli jeszcze nie wiecie co to za taniec, to ... nic nie szkodzi :]. W konkursie szanse są równe, bo to i tak jest pokręcone XD.

Konkurs wiedzy o mandze i anime - tradycyjny konkurs konwentowy, z ktorego po prostu nie można rezygnować. Oglądałeś dużo anime? Przeczytałeś dziesiątki mang? A może jesteś dopiero początkujący? To nieistotne! Sprawdź swoją wiedzę, a może będziemy mogli nagrodzić Cię ją miłymi nagrodami :)

Konkurs hellsingowy - żłopanie krwistoczerwonego kisielu bez użycia narzędzi i kończyn. Jeśli lubisz szalone wyzwania to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Karaoke - masz ładny głos ? Masz dość spiewania do lustra ? Przyjdź i pokaż nam co przeżywa twoje lustro każdego poranka! I ty możesz wyśpiewać sobie fantastyczną nagrodę!

Kalambury - któż nie wie jak to wygląda. Ktoś wykonuje dziwne miny, wykrzywia niesamowicie twarz, gestykuluje niczym obłąkańczy szaleniec, tarza się po ziemii a nawet rozkłada bezradnie ręce. I wszystko po to żeby pozostali odgadli że chodzi o Czarodziejki z Księżyca. Dobra zabawa gwarantowana.

Muzyczny - chyba po raz pierwszy na konwencie mangi i anime pojawi się zaczerpnięty z konwentów fantastycznych konkurs muzyczny. Jeśli więc potrafisz rozpoznać po dwóch sekundach ciszy, że owa cisza pochodzi z Cardcaptor Sakura, albo jeśli potrafisz wydać z siebie gardłowe dźwięki sugerujące symfoniczny soundtrack do Final Fantasy to ten konkurs stanowczo nie będzie dla ciebie. Będzie znacznie łatwiejszy. (drużyny 3 osobowe)

Cosplay - czyli wielka przebieranka, chyba jeden z niewielu konkursów, który odbył się praktycznie na każdy konwencie. Przebierz się i baw się razem z nami!

Konkurs rysunkowy - czyli kupcie sobie kredki. Ukryty talent? Wena bez ujścia? Mazaki w łapki i do boju! Konkurs dzieli się na 2 kategorie:
-Prace tworzone w domowym zaciszu - składać przy akredytacji podczas zjawienia się na konie.
- Prace tworzone na miejscu - Czekamy na nie do godziny 17:00 w sobotę.

Turnieje


Turniej Dance Dance Revolution - ostatnimi czasy obowiązkowy turniej na każdym konwencie. U nas oczywiście też go nie zabraknie - nie ważne czy jestes początkującym na poziomie light, czy wymiataczem robiącym Max300 na AAA, przyjdź i pokaż nam co potrafisz. Dobra zabawa i iście sportowa rywalizacja gwarantowana :)

Turniej Singstara - coraz więcej ludzi, lubi dawać upust swoim talentom (bądż antytalentom:P) muzycznym drąc się do dwóch mikrofonów podłączonych do Playstation 2. Czy może być coś lepszego niż śpiewanie w większej grupie? Pewnie, że może być! Może być śpiewanie w większej grupie za które dostaniesz nagrodę. Dlatego właśnie na Uniconie 2, prócz zwykłego darcia się organizujemy także turniej.

Turniej Tekkena 5 - co tu dużo mówić ... jeśli wydaje Ci się że jesteś dobry w te klocki, to chętnie to zweryfikujemy ;)

Turniej Jungle Speed - sprawdź czy jesteś najzręczniejszy i najbardziej spostrzegawczy!


Czy wiesz, że ...

... na Uniconie 2 będziesz mógł powyć na Singstarze?


Firefox. Internet bez pop-upow!

Counter : 13


Unicon 2 - Rzeszów 2006
Na stronie użyto prac Lasaro. Dziękujemy.